Haber

AK Parti’den Taşkın: “İlk Evim İlk İş Yerim projesi TOKİ’nin başarılarını taçlandırdığı bir proje”

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, “İlk Evim İlk İş Yerim” projesinin bugüne kadar bir milyonun üzerinde konutu gerçekleştirerek hak sahiplerine teslim eden TOKİ’nin başarılarını taçlandıran bir proje olduğunu söyledi.

Taşkın, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi’nde şehit olan Tanker Uzman Çavuş Selçuk Kurt’u Mersin’de binlerce kişinin katılımıyla ebediyete uğurladıklarını hatırlatarak, camiaya başsağlığı diledi. şehit Kurt, ailesi ve yakınları.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın “İlk Evim İlk İş Yerim” projesi kapsamında bu kente yapılacak konutların kura çekimini hafta sonu Mersin’de yaptıklarını hatırlatan Taşkın, temennilerde bulundu. Mersinli vatandaşlar projenin iyi olacağını söyledi. Taşkın şu ifadeleri kullandı:

“İlk Evim İlk İş Yerim” projesi, dünyada hiçbir devletin maliyet ve zaman açısından yapmaya cesaret edemediği, ancak Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliğinde, ‘Türkiye Yüzyılı Vizyonu’ ile ‘yapacağız’ projesidir. ‘ ile milyonlarca vatandaşımız kira ödemek gibi avantajlı şartlarla ev sahibi olabilecek. Bu, bugüne kadar bir milyonu aşkın konutu inşa ederek hak sahiplerine teslim eden TOKİ’nin taçlandırdığı bir projedir.”

haber-karliova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu