Haber

Germencik’te düzenlenen ’23 Nisan Futbol Turnuvası’nda kupalar sahiplerini buldu

Germencik Belediyesi tarafından düzenlenen ortaokullar arası futbol turnuvası sona erdi. Turnuvanın birincileri ödüllerini Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in elinden aldı.

Spora ve sporcuya desteğini sürdüren Germencik Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı futbol turnuvasında sona gelindi. Germencik Belediyesi 100. Yıl Lozan Toplum Tesisleri’nin halı alanına 7-10 yaş arası 10 takımdan oluşan 100 öğrenci katıldı. Turnuvada Ortaklar Atatürk İlkokulu birinci, Hıdırbeyli İlkokulu ikinci, Turanlar İlkokulu üçüncü oldu. Turnuvada dereceye girenler için ödül töreni düzenlendi.

Dereceye giren öğrencilere madalya ve kupalarını takdim eden Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız vesilesiyle 100. Yıl Lozan Toplum Tesisleri halı sahamızda düzenlediğimiz ortaokul futbol turnuvası Sporcu çocuklarımızın günlerdir ter döktüğü turnuvada birinciliği Ortaklar Atatürk İlkokulu kazandı, “İkincilik Hıdırbeyli İlkokulu, üçüncülük ise Turanlar İlkokulu oldu. Kupa ve madalyalarını paylaştık, memnuniyetlerini paylaştık. Dereceye giren takımlarımızı yürekten kutluyorum. Ayrıca katılan tüm okullarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum.” – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu