Haber

Milletvekili Adayları Erzincan’da AK Parti İftarında Bir Araya Geldi

Erzincan’da ramazanın son iftarında AK Parti milletvekili adayları ile AK Parti teşkilatları bir araya geldi. Çok sayıda kişinin katıldığı iftar programına AK Parti Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Cavit Şireci, parti yöneticileri, önceki dönem il başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti İl Başkanı Çetin Özyurt’un hoşgeldiniz konuşmasının ardından o dönemin milletvekili adayı olan Mehmet Cavit Şireci bir konuşma yaptı.

Yaklaşan seçimin önemini vurgulayan Şireci, AK örgütlere seslenerek, “Her zamankinden daha çok çalışmalıyız” dedi.

Şireci sözlerini şöyle sürdürdü:

“Onların derdi Recep Tayyip Erdoğan. Derdi büyüyen, güçlenen Türkiye, dünya lideri olmaya çok adaydır. Değerli meslektaşlarım, gelişmiş ve güçlü bir Türkiye, emperyalistlerin dünya üzerindeki hakimiyetlerini kaybedecekleri anlamına gelir. yeryüzündeki tüm mazlum milletlerin son umududur. Onun için bu seçim çok önemlidir.”

Milletvekili Burhan Çakır, teşkilatların birlik ve beraberliğinin değerine vurgu yapan bir konuşma yaptı.

Son olarak kürsüye gelen Milletvekili Süleyman Karaman, başka bir program nedeniyle iftar yemeğine katılamayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım’ın selamlarını ileterek konuşmasına başladı.

Erzincan ve Türkiye’deki yatırımların ve büyümenin hız kesmeden devam etmesi için yönetimde AK ekiplere ihtiyaç olduğunu belirten Karaman, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Türkiye sadece Türkiye değil. Biz Gazze’deki Müslümanların son umuduyuz. Azerbaycan’daki soydaşlarımızın son çaresiyiz. Biz mazlum dünyanın gür sesiyiz. Sesimizi kısmalarına izin vermeyeceğiz. Türkiye düşerse” , Türk dünyası düşer. Türkiye düşerse Afrika’daki öksüzler, “Asya’daki soydaşlarımızın ümidi de yok olur. Filistin’de mazlumların mücadele gücü yok olacaktır. Bu bayrağı düşürmemek bizim elimizde.”

Konuşmaların ardından ikramlarla sohbete geçildi. Bayramın ilk günü saat 14.00’te parti binasında yer alacak AK Parti teşkilatı, Binali Yıldırım’ın da katılacağı bayram töreninde yeniden gündeme gelecek. – ERZİNCAN

haberferizli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu